DOLAR

32,1852$% 0.09

EURO

34,9176% -0.16

STERLİN

40,9958£% 0.14

GRAM ALTIN

2.498,61%-0,17

ONS

2.416,31%-0,18

BİST100

10.924,93%0,27

BİTCOİN

2255909฿%-1.43845

a

Tepe Home Genel Müdürü Levent Çapan’dan 100. Yıl mesajı

Tepe Home Genel Müdürü Levent Çapan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100. Yılına özel bir mesaj yayımladı. Mesajında cumhuriyetin önemine ve kattıklarına dair vurgular yaptı.

“Cumhuriyetimizin 100. yıldönümünde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “en büyük eserim” dediği bu değerli mirası yaşatmanın ve yüceltmenin sorumluluğunu hissediyoruz.” diyerek sözlerine başlayan Levent Çapan “Tepe Home olarak, cumhuriyetin getirdiği demokratik değerler, milli egemenlik ve hukukun üstünlüğü doğrultusunda, şirket içinde olduğu gibi dışında da saygı ve güven temelli iş birlikleri kuruyoruz. Bu temel ilkeler, cumhuriyetin bize kattığı en değerli miraslardır” açıklamasında bulundu.

Levent Çapan sözlerine şöyle devam etti: ‘Daha ileriye, en iyiye’ anlayışını benimseyen bir kurum kültürüne sahibiz. Bu anlayışla yol alıyor, genç nesilleri de şirketimizin dinamik ve gelişim odaklı yapısına entegre ediyoruz. Cumhuriyetin getirdiği eğitim ve özgür düşünce kavramlarını; çalışanlarımızın fikirlerini rahatça ifade edebildikleri ve her geçen gün daha iyinin arayışında oldukları bir çalışma ortamıyla destekliyoruz. Dürüstlük ve ahlak kavramlarına verdiğimiz önemle sosyal adaleti önceliklendiriyoruz. Atatürk’ün ilke ve inkılapları ışığında; cinsiyet eşitliğine, insana, eğitime, gelişime, bireysel ve toplumsal değerlere yatırım yapıyoruz. Bu anlamda, yeni nesillere de kapılarımızı açıyor, onları Cumhuriyet’in çizdiği çağdaş ve yenilikçi bir kurum kültürü içinde yetiştiriyoruz.”

Cumhuriyet’in vurguladığı ulusal birlik ve beraberlik ilkeleriyle örtüşen bir kurum kültürü oluşturduklarının altını çizen Levent Çapan “Çalışanlarımızla, tedarikçilerimizle, müşterilerimizle kurduğumuz ilişkilerde; memnuniyet, empati ve dayanışmanın hâkim olduğu bir iletişimi benimsiyoruz” dedi.

100. yılda %100 Yeşil Enerji

Şubat 2023 itibarı ile Tepe Home olarak tüm üretim süreçlerimizi % 100 yeşil enerji ile sürdürüyoruz ifadesinde bulunan Çapan, sözlerine şunları ekledi: “Cumhuriyetin bize açtığı bu aydınlık yolda, bizden sonraki nesillere sürdürülebilir bir gelecek sunabilmek için yenilenebilir enerji kaynaklarına yatırım yapıyoruz. Cumhuriyetimizin 100. yılında, düşünceleri ile bize ışık tutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, aziz şehit ve gazilerimizi sevgi, saygı ve minnetle anıyoruz. Cumhuriyetin aydınlık yolunda, Tepe Home olarak daha nice yıllar ülkemize ve milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz.”

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Doğan Holding’ten Cumhuriyet’in 100. Yılı filmi

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.