DOLAR

33,0413$% 0.65

EURO

36,0249% 0.4

STERLİN

42,9931£% 1.08

GRAM ALTIN

2.559,20%0,41

ONS

2.411,18%-0,17

BİST100

11.064,85%0,37

BİTCOİN

1931330฿%2.45184

a

Türkiye Sigorta İnşaat Sigortalarında da Lider

Sektördeki lider konumu ve güvenilirliği ile inşaat sigortası alanında da fark yaratmaya devam eden Türkiye Sigorta, nisan ayında inşaat ve montaj sigortaları düzenleyen tüm şirketlerin toplamından yaklaşık 2 kat daha fazla poliçe üretimi yaparak büyük bir başarıya imza attı.

Diğer branşlarda olduğu gibi inşaat sigortalarında da güvenin ve liderliğin adı olmaya devam eden Türkiye Sigorta, nisan ayı sonu itibariyle inşaat ve montaj sigortalarında gösterdiği üstün performans ile sektördeki tüm rakiplerini geride bırakarak büyük bir başarıya ulaştı. Türkiye Sigorta nisan ayında; montajda 34 milyon TL ve inşaatta 3 milyar 313 milyon TL üretim yaparak, toplamda 3 milyar 347 milyon TL üretim rakamı ile rekor kırdı. Sigorta sektörü ise aynı dönemde montaj ve inşaat sigortalarında toplam 5 milyar TL üretim rakamına erişti.

Elde edilen bu büyük başarının, sundukları hizmetlerin kalitesini ve sektördeki öncülüklerinin altını bir kez daha çizdiğini belirten Türkiye Sigorta Genel Müdürü Taha Çakmak, “Bu önemli başarı; sadece bir rakamın ötesinde, ekip çalışmasının, müşterilerimizin bize duyduğu güvenin ve ülkemizin stratejik kaynaklarına sağladığımız desteğin de bir yansıması. Türkiye Sigorta olarak gücümüzü, adımızdan alıyoruz. İnşaat sektörü, ülkemizin ekonomik büyümesinin ve gelişmesinin temel taşlarından biri. Bizler, sunduğumuz kapsamlı sigorta ürünleriyle bu sektördeki projelerin güvenle ilerlemesini sağlıyor ve böylece ülke ekonomimize de önemli katkılar sunuyoruz. Türkiye Sigorta olarak, sadece bugünün değil, geleceğin de projelerinde yer alarak ülkemizin kalkınmasına destek olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Çakmak, inşaat projelerini birçok risk karşısında güvence altına alan İnşaat All Risks Sigortası’nın; yangın yıldırım, infilak, deprem, sel, fırtına, toprak kayması ve çökmesi kaya düşmesi, hırsızlık, dikkatsizlik ve sabotaj gibi durumlara karşı teminat sağladığına dikkat çekti. Türkiye Sigorta İnşaat All Risks Sigortası; ikametgâhlardan toplu konutlara, iş hanlarından fabrikalara, hastanelerden okullara, madenlerden güç santrallerine, karayollarından demiryollarına, havalimanlarından köprülere, barajlara, su bentlerine ve tünellere kadar inşaatın her alanında güvence sunuyor.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Borsan’dan Yüzde 100 Yenilenebilir Enerjiye 300 Milyon TL Yatırım

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.